KOCAELİ İLAÇLAMA

kocaeli

Türkiye’nin 6. büyük ili olan Kocaeli’nin zararlı haşerelerden temizlenmesi için ilaçlama şirketleri sektörde rekabet içinde bulunmaktadırlar. Diğer bir adı da İzmit olan Kocaeli doğal bir liman şehridir.  Özellikle körfez ilçesinde sanayi faaliyetleri oldukça ilerlemiştir. Sanayi faaliyetlerinden dolayı körfez kesimizde ki zeytinlik alanların tahrip edilmiş olmasına rağmen Karadeniz’e kıyı olan bazı kısımlarda ormanlıklar Marmara’ya kıyı olan kısımlarda da zeytinlikler ve makiler görülmektedir. Ve şehrin topraklarının %60 ı halen yeşildir. Hem ekili alanlar hem de insanlar için tehlike oluşturan zararlı haşerelerle mücadele etmek için de Kocaeli Böcek İlaçlama Fiyatları firmalarından destek alınmalıdır.


İklim olarak Akdeniz ve Karadeniz ikliminden özelliklerin görüldüğü şehirde yazları sıcak ve az yağışlı, kışları ise nadiren karlı olmak üzere yağışlı ve soğuk geçmektedir. Özellikle sıcak yaz aylarında ortaya çıkan haşerelere karşı yaşam alanlarının ilaçlanması Sağlık Bakanlığı’ndan izni olan Kocaeli böcek ilaçlamafirmaları tarafından yapılmadır. Kocaeli ilaçlama faaliyetinde bulunmak isteyen firmalar gerekli koşulları yerine getirdikten ve eğitimleri aldıktan sonra ilaçlama iznini almak için sağlık Bakanlığı’na müracaatta bulunmalıdır. Haşerelere karşı yapılan ilaçlamaların başka canlılara zarar vermemesi için ilaçlamada sadece Sağlık Bakanlığı’nın onay verdiği ilaçlar kullanılmalıdır. Bunun dışında ilaç kullanan ve bakanlıktan onay almayan firmaların 184 sağlık hattına ihbar edilmesi bir sorumluluktur.
İlaçla ciddi bir iştir. Uygulama yapılırken dikkatli olunması gerekmektedir. Böcek ilaçlama konusunda 18 yılı aşkın süredir faaliyetlerini sürdüren şirketimiz 24 farklı şube ile il genelinde tüm mahalle ve semtlerde gezici servisler ile hizmet sunmaktadır.


İç ya da dış mekân ayırt etmeksizin her bölge için özel ilaçlar ile hizmet veren Kocaeli ilaçlama şirketimiz 7/24 sizlere profesyonel hizmet sunmak için çalışmaktadır. İlaçlama ekiplerimiz özel eğitimlerden geçirilmiştir. Böceğin türüne ve mekânın yapısına göre ilaçlama işlemi farklılık göstermektedir. 
Ekonomik ilaçlama fiyatları, kesin çözüm için çalışan firmamız yaşam alanlarınızda güvenli bir şekilde hayatınızı sürdürmeniz için sürekli olarak gelişen teknolojiyi takip ederek sizlere en uygun şekilde hizmet ile birlikte % 100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır.