İZMİR FARE İLAÇLAMA

izmir fare ilaçlama

Ege Bölgesinde metropol şehirlerinin başında yer alan İzmir gerek yazın gerekse kış aylarında oldukça talep edilen bir bölgedir. Yaz aylarında çok sayıda yerli ya da yabancı turist tarafından tercih edilen İzmir aynı zamanda çok sayıda haşere, böceğe ve kemirgene ev sahipliği yapmaktadır. Havaların ısınması ile ortaya çıkan kemirgenler ile savaşmak için İzmir fare ilaçlama timleri kurulmuştur. İzmir genelinde hizmet veren İzmir ilaçlama şirketimiz on yılı aşkın süredir bölgeden gelen her tülü haşere ve kemirgen şikâyetlerine çözüm oluşturmaktadır. Son yıllarda artan fare şikâyetleri nedeni ile İzmir fare ilaçlama timleri bölgede özel olarak destek vermektedir.


Fare insan sağlığını oldukça tehlikeye atan canlıların başında yer almaktadır. Yaymış olduğu mikroplar nedeni ile geçmiş dönemlerde oluşturmuş oldukları salgınlar ile çok sayıda insanın ölmesine neden olmuştur.İzmir fare ilaçlama hizmetinde kullanılan ilaçlar fare ilaçlama işlemi için özel olarak hazırlanmaktadır. Sıvı ilaçlama desteğinin yanı sıra İzmir fare ilaçlama özel olarak hazırlanmış olan fare zehirli ilaçları ile haşerelere çözüm sağlamaktadır. Hem alandaki farenin ölmesi hem de tekrar başka farelerin girişini engellemek için İzmir fare ilaçlama bünyesinde çalışan Ziraat mühendisleri çok büyük emek harcamaktadır.


İlaçlarımız gerekli kontrollerden ve testlerden geçirilerek hazırlanmaktadır.  Yanlış kullanılan ilaçlar farelerin yaymış olduğu mikroplar kadar tehlike arz etmektedir. Bu nedenle bilinçli olunmasıİzmir ilaçlama firmaları arasında doğru ve kaliteli bir firma ile çalışılması gerekmektedir. İzmir ilaçlama olarak tüm ilaçlarımız garantili ve insan sağlığına direk nüfus edilmediği takdirde zararı yoktur. İzmir fare ilaçlamaekipleri tarafından alanınıza yapılan uygulamada kullanılan ilaçlar hiçbir şekilde leke, koku ve iz bırakmaz. 
Yılın 365 günü sürekli olarak hizmet veren İzmir fare ilaçlama çalışanlarımız kurmuş olduğumuz çağrı merkezimize gelen şikâyetleri uzmanlık ile karşılayarak gelen şikâyetin ne olduğunu algılayarak yapılabilecek ilaçlama uygulaması hakkında bilgi verir. Açık ya da kapalı tüm alanlarda hizmet veren İzmir ilaçlama; ev, bahçe, tarla, ağaç, apartman ilaçlama, bina, villa ilaçlama, iş yeri, fabrika, daire ilaçlama, otel, okul, ofis ilaçlama ve hastane ilaçlama gibi tüm alanlarda profesyonel hizmet sunmaktadır.

.