Çar. Eki 27th, 2021

Marmara Böcek İlaçlama

Marmara böcek ilaçlama servisi olarak, Beylikdüzü Marmara bölgesinde oluşan tüm haşere ve fare problemleriyle ilgilenmekteyiz. Yaşam alanlarınızda karşınıza çıkabilecek her böcek ve fare türüne karşı ilaçlama hizmetimiz bulunmaktadır.

HAŞERE VE FARELER NEREDE YAŞAR?

Haşere ve fareler genellikle yaşadıkları yer ve beslenme şekillerine göre isim almışlardır. Fakat çoğu haşere ve fare türü ismini aldığı alana bağlı kalarak yaşamaz. Bir lağım faresi lağım bölgesine kurduğu yuvasından çıkarak ev, depo, apartman, fabrika, tarla gibi alanlara girerek yuva yapabilir. Çünkü haşere ve fareler içinde bulunduğu alanın şartlarına kolayca uyum sağlayarak yaşayan canlılardır.

HAŞERE VE FARELER NE İLE BESLENİR?

Son yapılan araştırmalara göre dünya üzerinde yaşayan 2.000.000 tür haşere olduğu tespit edilmiştir. Haşere ve fareler bulundukları ortam ve biyolojik yapılarına göre farklı maddelerle beslenirler. Çoğu haşere türü insan ve hayvan kanı emerek beslenirken bir kısmı insanların yaşam alanlarında bulunan yiyecek, eşya, kıyafet ve deri döküntülerini kemirerek beslenmektedir. Bazı haşere türleri ise, bitki yaprakları, bitki kökleri ve ölü böcek yiyerek beslenmektedir.

En zararlı olan canlılardan biri ise faredir. Çünkü fareler aç kaldıkları zaman insanların parmak, kulak, burun gibi organlarını kemirerek beslenmeyi tercih ederler.

HAŞERE VE FARELERE KARŞI KULLANILAN İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ NELERDİR?

Haşere ve farelerin türü ve yaptığı yuvanın yoğunluğuna göre uygulanan yöntemler;

  • Jel ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Sıvı ilaçlama
  • Ulv ilaçlama

Marmara böcek ilaçlama firması tüm ilaçlama yöntemlerini uzman ekibi eşliğinde en kaliteli ilaçları kullanarak sürdürmektedir. Kullanmış olduğumuz ilaçların tümü Sağlık Bakanlığı’ndan gereken tüm onaylara sahiptir.

Marmara böcek ilaçlama şirketi ile irtibata geçmek için günün 24 saati hizmet veren müşteri temsilcilerimize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Haberler

Büyükçekmece böcek ilaçlama şubemiz açıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir