Çar. Eki 27th, 2021

Durusu Böcek İlaçlama

durusu-böcek-ilaçlama

Böcek ilaçlama firmalarının yardımı ile zararlı canlılara karşı ilaçlama uygulamaları yaptırılırken dikkatli olunmalı ve Sağlık Bakanlığı onayı bulunmayan işletmelerle çalışılmamalıdır.

Durusu böcek ilaçlama şirketleri tarafından hizmet alırken, kullanılan haşere ilaçlarının niteliği ve uygulama yöntemi konusunda bilgi sahibi olunmalıdır.

Böcek ilaçlama zararlı canlıların gezindiği alanların hijyenik hale getirilmesi için oldukça önemlidir.

Böcekler ve haşereler vücutlarında mikrop taşırlar.

Şirketimiz böcek ilaçlama uygulamalarında Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ilaçlar kullanmaktadır. İlaçlama ücretlerimiz her bütçeye uygun olarak belirlenmiş fiyatlardır.

İlaçlama uygulamalarının türüne göre alınması gereken bazı önlemler vardır.

Örneğin; Kokulu ilaçlama yapılıyorsa gıdaların ağızları kapatılmalıdır. Mekanda bulunan eşyalar öne çekilmelidir. Çocuk oyuncakları varsa poşetlenip kaldırılmalıdır. İlaçlama ekipleri dışında ilaçlama yapılan alanda kimse bulunmamalıdır.  Açıkta kalan eşyaların üzeri örtülmemeli, halılar kaldırılmamalıdır. İlaçlama işleminin ardından alan en az iki saat havalandırılmalıdır. Alerjik hastalığı ya da astım hastalığı bulunan kişiler alandan uzaklaştırılmalıdır.

Jel ilaçlama uygulanıyorsa uygulama öncesi hazırlık yapmaya gerek yoktur. Uygulama sonrasında da temizlik yapmaya gerek yoktur. İlaçlama yapılan alanda kapıları ve pencereleri kapatmaya ihtiyaç duyulmaz.

Kokusuz ilaçlama sırasında alanı terk etmeye gerek yoktur. İlaçlamanın ardından ıslak temizlik yapılmazsa, ilaçlar uzun süre kalıcılığını korur. Kokusuz haşere ilaçlama yapıldıktan sonra alanın yarım saat kapalı kalması gerekir.

Durusu ilaçlama şirketi uygulamalarını profesyonelce yapmaktadır. Profesyonelliğin altında bilgi ve tecrübe yatmaktadır. Temiz ve huzurlu yaşam alanlarına kavuşmak istiyorsanız bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir