Çar. Eki 27th, 2021

Ayazağa Böcek İlaçlama

Ayazağa bölgesi etrafı ormanla çevrili, Şişli ilçesinin bir semtidir. Ayazağa bölgesinde haşere problemleriyle çokça karşılaşmaktayız. Çünkü ormanların fazla olduğu bölgeler haşere ve farelere ev sahipliği yapmaktadır. Ayazağa bölgesinde bulunan yeşil alanlarımızı ve halkımızı korumak adına, Ayazağa böcek ilaçlama servisi olarak kesintisiz ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

HER BÖCEK VE FARE TÜRÜ EVE GİRER Mİ?

Gerekli besin ihtiyacını karşılayamayan böcek ve fareler yuvalarından ayrılarak dolaşırlar. Tüm haşere ve fareler evlerimize dolaylı yollardan girerek yaşayabilirler.

Ayazağa böcek ilaçlama firması olarak en çok karşılaştığımız haşere ve fare türleri; hamam böceği, tahtakurusu, kalorifer böceği, pire, kene, bit, tahtakurdu, karınca, sinek, örümcek, akrep, kakalak, halı böceği, tespih böceği, mite, deri böceği, güve, kulağakaçan böceği, çıyan, kırkayak, kertenkele, danaburnu, salyangoz, arı, lağım faresi, çatı faresi, tarla faresi, fındık faresi, pamuk faresi…

BİREYSEL MÜDAHALE İLE HAŞERE VE FARELERDEN KURTULMAK MÜMKÜN MÜDÜR?

Haşere ve farelere karşı kullanılan bireysel yöntemler başarılı sonuçlar vermemektedir. Haşere ve farelerin türleri farklı bağışıklık sitemine sahiptir. Yanlış kullanılan ilaçlar haşereleri etkisiz hale getirmenin aksine güçlenmelerine sebep olmaktadır. Haşere ve fareler için kazanılan her saat üreyerek çoğalmalarına neden olacaktır. Bireysel yöntemler esnasında kullanılan kimyasallar insanlar üzerinde zehirlenmelere yol açmaktadır.

Ayazağa böcek ilaçlama firması olarak en kaliteli ilaçlarla haşere türüne göre özel ilaçlama teknikleri kullanmaktayız. İlaçlama uygulamaları uzman ilaçlama personelimiz tarafından gerçekleşmektedir. Ürünlerimizin hepsi Sağlık Bakanlığı’ndan onaylıdır.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir