Çar. Eki 27th, 2021

Adakent Böcek İlaçlama

Adakent, Beylikdüzü bölgesinde yer alan semtlerden biridir. Beylikdüzü bölgesinde ağaçlık alanlar oldukça fazladır. Yeşillik alanların fazla olduğu bölgelerde haşere problemleriyle daha fazla karşılaşmaktayız. Çünkü haşere grupları doğa ortamında rahat bir şekilde yaşayarak ürerler. Fakat yiyecek besin bulamadıkları takdirde haşere ve kemirgen grupları ev ortamına girerek yuva yapabilirler.

Bulunduğu ortama kolayca uyum sağlayan haşere ve kemirgenlerle mücadele etmek bilgi ve tecrübe gerektirir.

Bireysel olarak yapılan ilaçlama uygulamaları başarılı sonuçlar vermemektedir. Yanlış ilaçlama uygulamaları haşere gruplarının üremeleri için zaman kazanmalarına sebep olmaktadır.

Adakent böcek ilaçlama firması olarak, en yoğun ilaçlama yaptığımız haşere türleri;

Bit, pire, kene, hamam böceği, kalorifer böceği, alman hamam böceği, tahtakurusu, tahtakurdu, akrep, yılan, çıyan, örümcek, karınca, halı böceği, tespih böceği, deri böceği, kakalak, mite, tatarcık, sivrisinek, karasinek, salyangoz, kertenkele, ağaç kurdu…

Adakent böcek ilaçlama firması olarak, en yoğun ilaçlama yaptığımız fare türleri;

Lağım faresi, pamuk faresi, tarla faresi, çatı faresi, ev faresi…

Haşere ve kemirgenlere karşı en kaliteli ilaçları kullanarak ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Firmamız Sağlık Bakanlığı’ndan gereken tüm onaylara sahiptir.

Haşere ve kemirgenler önemsenmediği takdirde maddi kayıplara neden olacaklardır. Sadece maddi zarara neden olmakla kalmayan haşere ve kemirgenlerden insanlara envai çeşit hastalık bulaşmaktadır.

İlaçlama hizmeti almak istediğiniz vakit tarihi ve günü seçmeniz yeterli olacaktır. Günün 24 saati sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek adına kesintisiz ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir