Sal. Tem 27th, 2021

Küçükbakkalköy Böcek İlaçlama

küçükbakkalköy-böcek-ilaçlama

Yaşadığımız alanların her köşesinde böcekleri, haşereleri ve kemirgenleri görebilmek mümkündür.

Dış ortamlardan insanların yaşadıkları alanlara giren bu canlılar insanlar için çok zararlıdır.

Kirli alanlarda dolaştıkları için vücutlarında mikroplar barındırırlar. Bu durum sebebi ile tehlikeli hale gelirler.

Bu canlılarla mücadele etmek için Küçükbakkalköy ilaçlama servisi sizlere kaliteli ilaçlama hizmetleri sunmaktadır.

Yaşam alanlarınızda bu zararlı canlılarla karşılaşıyorsanız zaman kaybetmeden Küçükbakkalköy ilaçlama firması ile irtibata geçebilirsiniz.

-Yaşam alanlarında en çok rastlanan zararlı canlılar ve ilaçlama yöntemleri şunlardır;

Fare ilaçlama

Kokulu fare ilaçlama uygulaması kemirgenlere karşı yapılan en kuvvetli yöntemdir. Bu yöntem onların oksijen almalarına engel olur ve sinir sistemlerinin bozulmasını sağlar. Kokuyu alan fareler yuvalarından çıkar ve hızlı bir şekilde yok edilir.

Bir diğer yöntem farelerin bulunduğu alana kemirgen istasyonu kurulmasıdır. Fareler bu istasyon içerisine girerler ve zehirli yemleri yiyerek yuvalarında ölürler.

Hamam böceği ilaçlama

Kokulu ve kokusuz olarak ayrılan sıvı ilaçlama yöntemi hamam böceği ile mücadelede en çok tercih edilen yöntemdir. İlaçlama yapılmadan önce açıkta bulunan gıdalar kapatılarak saklanmalıdır. İlaçlama sonrasında da alan iyice havalandırılır.

Uygulanan bir diğer yöntem ise jel ilaçlamadır. İlacı yiyen haşere ölür ve ölen haşereyi de diğerleri yer. Döngü devam ederken kişiler tüm hamam böceklerinden kolayca kurtulmuş olur.

Pire ilaçlama

Pireleri yok etmek için sıvı ilaçlama yöntemi uygulanmaktadır. Buharlama ya da püskürtme yöntemi ile uygulanabilen sıvı ilaçlama oldukça etkili bir yöntemdir.

Küçükbakkalköy böcek ilaçlama servisi sağlığınızı tehdit eden böcek, haşere ve kemirgenlerle mücadele işlemini başarılı bir şekilde yapmaktadır. Sunduğumuz ilaçlama işlemlerinde önceliğimiz insan sağlığıdır. Kullandığımız ilaçlar Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ilaçlardır. Danışma hattımız arayarak rahatsızlık duyduğunuz böcek türü ile ilgili istediğiniz tarihte ilaçlama yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir