Çar. Eki 27th, 2021

Hadımköy Böcek İlaçlama

hadımköy-böcek-ilaçlama4

Hadımköy ilaçlama servisi kaliteli ilaçları ve profesyonel ilaçlama teknikleri ile sağlığınızı etkileyen zararlı canlılardan sizleri kurtarıyor.

Hadımköy böcek ilaçlama şirketi uzman bir ekibe sahiptir.

Hadımköy ilaçlama servisi teknolojiyi yakından takip eden bir firmadır. İlaçlamada kullandığımız cihazlar son teknoloji ürünleridir.

Fiyatlarımız her bütçeye uygun, metrekare hesabına göre belirlenen ücretlerdir.

Hadımköy böcek ilaçlama müşterilerin isteğine göre pire ilaçlama, fare ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, sivrisinek ilaçlama, karasinek ilaçlama, karınca ilaçlama, akrep ilaçlama, güve ilaçlama gibi canlı türleri üzerinde ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Böcek İlaçlama Hangi Yöntemlerle Yapılır?

Böcekler yaşadığımız her alana kolaylıkla girebilen canlılardır. Yapıları gereği çok sayıda yavru yapıp ürerler. Yaşam mekanlarımıza girdikleri takdirde kısa sürede üreyerek sayılılarını çoğaltırlar. Yaşadığımız alanlarda gördüğümüz tek bir böceği bile önemsemeli, profesyonel ilaçlama şirketinden yardım alınmalıdır.

İlaçlama uygulamalarında böcek türüne göre kullanılan ilaçlama yöntemleri, aletleri ve ilaçları değişkenlik göstermektedir. Böcek ilaçlama kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama yöntemleri ile uygulanmaktadır.

Kokulu ilaçlama böceklerin yoğun olduğu alanlar için uygulanır. Bu ilaçlamada mekanın kapalı kalması gereklidir. Kokulu ilaçlama kesin çözüm sağlayan bir yöntemdir.

Kokusuz ilaçlama mekanın terk edilemediği alanlarda uygulanan bir yöntemdir. Kokusuz ilaçlama sırt pompası ile uygulanır. Kokusuz ilaçlamada ilaçlanan alan yarım saat havalandırıldıktan sonra kullanılabilir.

Jel ilaçlama hamam böceği türleri ve karıncalar için etkili bir ilaçlama yöntemidir. Jel ilaçlamada eşyaların kaldırılmasına ve ilaçlama yapılan mekanın terk edilmesine gerek yoktur. Kapı pervazı, dolap içleri gibi kuytu köşe alanlara nokta halinde ilacın bırakılması ile yapılır.

Hadımköy böcek ilaçlama şirketi tüm mekanlar için en uygun böcek ilaçlama yöntemini belirleyerek sizlere profesyonel ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir