Cum. Tem 23rd, 2021

Ev Faresi İle Mücadele

Yaşam alanlarımıza girerek yuva oluşturabilecek çok sayıda fare türü bulunmaktadır. En çok karşılaşılan fare türlerinden biri ise fındık faresi olarak da bilinen ev faresidir.

Ev fareleri diğer fare türlerine göre daha küçük bir yapıya sahip olsa da çok hızlı hareket eden yakalanması zor bir kemirgen türüdür.

Ev fareleri yiyecek yemek bulmak için evlerimize kadar ulaşırlar. Bu kemirgenlere daha çok evlerin mutfak bölümlerinde rastlanmaktadır. Ev faresi ile mücadele yöntemlerinde en etkili ve güvenli yöntemleri fare ilaçlama firmaları sunmaktadır. Profesyonel bir fare ilaçlama firmasından alacağınız ilaçlama hizmeti ile yaşam alanlarınızda büyük risk oluşturan ev farelerinden kısa zaman içerisinde kurtulmanız mümkündür.

Ev fareleri yeteri kadar beslendiği takdirde iki ayda bir yavru yaparak tek seferde 10-12 yavru yaparlar. İnsanlara en tehlikeli hastalıkların bulaşmasına neden olan ev fareleri derhal yaşam alanlarınızdan yok edilerek yaşam alanlarınız dezenfekte edilmelidir.

Firmamız uzman kadrosu eşliğinde profesyonel fare ilaçlama hizmeti vermektedir. Firmamızdan fare ilaçlama hizmeti almak için 7/24 Müşteri Temsilcilerimize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir